Grupa EXCO jest szóstą pod względem wielkości grupą, która osiąga obecnie obroty roczne na poziomie 167 mln EUR i pracuje dla ponad 70 000 klientów na całym świecie.

Exco jest multidyscyplinarną siecią działającą w zakresie Ekspertyzy Księgowej i Audytu, liczącą 23 niezależne struktury regionalne, gromadzące łącznie ponad 2,5 tys. współpracowników, spośród których 225 wspólników wykonuje swoje obowiązki w 140 biurach Exco.

Nasze motto odzwierciedla nasz wspólny stan umysłu: „Nauczcie się lubić  przedsiębiorczość”.

W miarę upływu lat Exco zbudowało własną reputację, świadcząc szczególne usługi doradcze na rzecz swoich klientów, poprzez odpowiednie podejście i zrozumienie zasad przedsiębiorczości.

Nasi klienci są mocno zaangażowani w podejmowanie działań gwarantujących powodzenie w realizacji wytyczonych celów. Wszystkie wysiłki klientów, przynoszące rozwój gospodarczy i społeczny, muszą im pozwolić na zabezpieczenie i zwiększenie ich majątku, ale również na spokojne rozważenie ich przyszłości oraz ich bliskich.

Od momentu powstania Exco naszymi zespołami kieruje ten sam stan umysłu, oparty na przedsiębiorczości, wymaganiach i wynikach. Dzięki naszym umiejętnościom i wartościom, potrafiliśmy stworzyć sprzyjające środowisko, które pozwala nam na doradzanie klientom w kwestiach związanych z prowadzoną działalnością zawodową, dzieląc ich entuzjazm i pomagając im w realizacji stawianych wyzwań.

Nasze logo, będące nałożeniem na siebie liter z nazwy „Exco”, ilustruje silne relacje pomiędzy członkami sieci i odzwierciedla nasze zaangażowanie w długoterminowe trwanie u boku naszych klientów.

Nasz zespół

Raphaël Vieuxmaire

Członek Zarządu


Laurent Le Pajolec

Członek Zarządu


Sabina Szulc

Kierownik Biura Poznań


Danuta Zawadzka

Dyrektor Biura Radom


Bożena Tyszka-Stepokura

Kierownik Biura Gdańsk


Anna Chlebowska

Kierownik Biura we Wrocławiu/Główna Księgowa


Sybilia Pawlikowska-Zawiślak

Dyrektor Biura Kraków/Specjalista ds. Podatkowych i Cen Transferowych


Daria Czarnecka

Dyrektor Działu Administracji


Agnieszka Pastuszek

Kierownik Działu Kadr i Płac


Agnieszka Janeczek

Kierownik Działu Konsultingu


Piotr Grzeszczyk

Kierownik Działu Audytu w Poznaniu


Tomasz Fordymacki

Dyrektor Działu Analiz Finansowych/Specjalista ds. Wymian Dewizowych


Magdalena Vacher-Kielak

Radca Prawny


Adam Winter

Kierownik Działu IT


Krystian Korpuliński

Główny Księgowy / Koordynator Procesów Księgowych


Magdalena Kruszczak

Menedżer ds. Operacyjnych


Aleksandra Bartosiewicz

Specjalista ds. Operacyjnych


Aleksandra Dudek

Asystentka ds. Rekrutacji


Dagmara Jaśkowska

Specjalista ds. HR


Karolina Maj

Starszy Specjalista ds. Marketingu


Beata Kurkierewicz

Menedżer ds. Operacyjnych


Izabela Cedro

Tłumacz przysięgły PL-FR


2500

PROFESJONALISTÓW
18

KRAJÓW
140

BIUR
225

WSPÓLNIKÓW
wykres.jpg
kreston-netherlands-solid

Nasze umiejętności w towarzyszeniu klientom za granicą kształtują się dzięki silnej polityce międzynarodowej.

Dokładność i bliskość, którą codziennie utrzymujemy pracując dla klientów, muszą zachować stałość i identyczną jakość, gdziekolwiek byłyby one realizowane.

W tym kontekście warto wspomnieć, że Exco jest członkiem sieci Kreston International. Jej biura, zlokalizowane na całym świecie, stanowią odzwierciedlenie naszych. Utrzymujemy stałe relacje ze wszystkimi członkami tej struktury.

Doświadczenie wynikające z naszych wzajemnych wymian informacji pokazuje, że profesjonalizm Kreston International dokonuje się na podstawie tych samych wartości, jak te praktykowane przez Exco.

Exco pełni aktywną rolę w strategii zawodowej Kreston International poprzez silną obecność, w szczególności na poziomie kadry zarządzającej. Siła danej sieci wynosi tyle, ile w nią wkładamy wysiłku, a my wnosimy do Kreston International wymagania i oczekiwania naszych klientów.

polski