Grupa EXCO jest szóstą pod względem wielkości grupą, która osiąga obecnie obroty roczne na poziomie 167 mln EUR i pracuje dla ponad 70 000 klientów na całym świecie.

Exco jest multidyscyplinarną siecią działającą w zakresie Ekspertyzy Księgowej i Audytu, liczącą 23 niezależne struktury regionalne, gromadzące łącznie ponad 2,5 tys. współpracowników, spośród których 225 wspólników wykonuje swoje obowiązki w 140 biurach Exco.

Nasze motto odzwierciedla nasz wspólny stan umysłu: „Nauczcie się lubić  przedsiębiorczość”.

W miarę upływu lat Exco zbudowało własną reputację, świadcząc szczególne usługi doradcze na rzecz swoich klientów, poprzez odpowiednie podejście i zrozumienie zasad przedsiębiorczości.

Nasi klienci są mocno zaangażowani w podejmowanie działań gwarantujących powodzenie w realizacji wytyczonych celów. Wszystkie wysiłki klientów, przynoszące rozwój gospodarczy i społeczny, muszą im pozwolić na zabezpieczenie i zwiększenie ich majątku, ale również na spokojne rozważenie ich przyszłości oraz ich bliskich.

Od momentu powstania Exco naszymi zespołami kieruje ten sam stan umysłu, oparty na przedsiębiorczości, wymaganiach i wynikach. Dzięki naszym umiejętnościom i wartościom, potrafiliśmy stworzyć sprzyjające środowisko, które pozwala nam na doradzanie klientom w kwestiach związanych z prowadzoną działalnością zawodową, dzieląc ich entuzjazm i pomagając im w realizacji stawianych wyzwań.

Nasze logo, będące nałożeniem na siebie liter z nazwy „Exco”, ilustruje silne relacje pomiędzy członkami sieci i odzwierciedla nasze zaangażowanie w długoterminowe trwanie u boku naszych klientów.

Nasz zespół

Raphaël Vieuxmaire

Członek Zarządu


Laurent Le Pajolec

Członek Zarządu


Sabina Szulc

Kierownik Biura Poznań


Bożena Tyszka-Stepokura

Kierownik Biura Gdańsk


Sybilia Pawlikowska-Zawiślak

Dyrektor Biura Kraków/Specjalista ds. Podatkowych i Cen Transferowych


Daria Czarnecka

Dyrektor Działu Administracji


Agnieszka Pastuszek

Kierownik Działu Kadr i Płac


Agnieszka Janeczek

Kierownik Działu Konsultingu


Piotr Grzeszczyk

Kierownik Działu Audytu w Poznaniu


Tomasz Fordymacki

Dyrektor Działu Analiz Finansowych/Specjalista ds. Wymian Dewizowych


Magdalena Vacher-Kielak

Radca Prawny


Krystian Korpuliński

Główny Księgowy / Koordynator Procesów Księgowych


Magdalena Kruszczak

Menedżer ds. Operacyjnych


Aleksandra Bartosiewicz

Specjalista ds. Operacyjnych


Dagmara Jaśkowska

Starszy Specjalista ds. HR


Izabela Cedro

Tłumacz przysięgły PL-FR


Karolina Maj

Starszy Specjalista ds. Marketingu i PR


Beata Trzaska

Menedżer ds. Operacyjnych


2500

PROFESJONALISTÓW
18

KRAJÓW
140

BIUR
225

WSPÓLNIKÓW
wykres.jpg
kreston-netherlands-solid

Nasze umiejętności w towarzyszeniu klientom za granicą kształtują się dzięki silnej polityce międzynarodowej.

Dokładność i bliskość, którą codziennie utrzymujemy pracując dla klientów, muszą zachować stałość i identyczną jakość, gdziekolwiek byłyby one realizowane.

W tym kontekście warto wspomnieć, że Exco jest członkiem sieci Kreston International. Jej biura, zlokalizowane na całym świecie, stanowią odzwierciedlenie naszych. Utrzymujemy stałe relacje ze wszystkimi członkami tej struktury.

Doświadczenie wynikające z naszych wzajemnych wymian informacji pokazuje, że profesjonalizm Kreston International dokonuje się na podstawie tych samych wartości, jak te praktykowane przez Exco.

Exco pełni aktywną rolę w strategii zawodowej Kreston International poprzez silną obecność, w szczególności na poziomie kadry zarządzającej. Siła danej sieci wynosi tyle, ile w nią wkładamy wysiłku, a my wnosimy do Kreston International wymagania i oczekiwania naszych klientów.

polski