Rozpoczynamy Kreston Week

W roku, w którym sieć Kreston Global obchodzi swoje 50-lecie, rozpoczynamy Kreston Week – coroczne wydarzenie, podczas którego świętujemy nasze firmy członkowskie i ich głębokie powiązanie z siecią.

Kreston Week trwa od 27 września do 1 października i z tej okazji chcemy pomóc innym osobom z naszej sieci dowiedzieć się o niej więcej a także zwiększyć świadomość jej istnienia wśród naszych odbiorców.

W ramach obchodów 50-lecia Kreston uruchomiła na swojej stronie interaktywną oś czasu 50-letniej historii sieci od 1971 do 2021 roku, zawierającą nie tylko kluczowe wydarzenia na przestrzeni lat, ale również spostrzeżenia ekspertów z branży.

Dalsze plany celebrowania 50-lecia Kreston obejmują zbliżającą się premierę dwóch kampanii wideo: „50 Voices of Kreston” prezentującej obchody tego wydarzenia w krajach na całym świecie oraz „Kreston Natives” zawierającej spostrzeżenia i historie kluczowych postaci z sieci Kreston.

Momentem kulminacyjnym tego roku będzie wydanie „Yearbook 50” – specjalnej publikacji przedstawiającej najważniejsze wydarzenia ze świętowania 50-lecia Kreston.


Czy widzieliście już tą ogromną ilość życzeń wideo nadsyłaną od przedstawicieli firm członkowskich? Jeśli nie, to znajdziecie je wszystkie TUTAJ (klik)

Exco A2A Polska również dołączyła się do życzeń! Poniżej nasze wideo:


Grupa Kreston od momentu założenia w 1971 roku jako jedna z pierwszych sieci księgowych, rozrosła się do sieci 170 niezależnych firm w ponad 120 krajach na całym świecie. Dzięki pięćdziesięcioletniemu doświadczeniu w obsłudze klienta na światowym poziomie, Kreston nadal pozostaje najlepszym partnerem dla dynamicznych firm i osób z międzynarodowymi ambicjami.

„Osiągnięcie naszej 50-tej rocznicy jest znaczącym kamieniem milowym, z którego jesteśmy niezmiernie dumni. Jednym z fundamentalnych powodów naszego sukcesu jest kultura współpracy i społeczności, która moim zdaniem wyróżnia nas spośród wszystkich innych. Celebracja tej kultury i społeczności leży u podstaw tegorocznych obchodów rocznicy.
Ten znaczący kamień milowy daje nam nie tylko możliwość zastanowienia się nad postępami sieci w ciągu ostatnich pięciu dekad, ale także daje szansę spojrzenia w przyszłość, kiedy będziemy dalej umacniać naszą wiodącą pozycję na rynku i nadal zwiększać wartość handlową sieci dla naszych członków i naszych klientów.”

Liza Robbins, Dyrektor Generalny Kreston

Źródło: https://www.kreston.com/kreston-launches-50th-anniversary-celebrations/