Rebranding Kreston International w Kreston Global

12 lipca tego roku firma Kreston International ogłosiła, że zmienia nazwę na Kreston Global. Pozycjonuje tym samym swoją sieć na kolejnym etapie wzrostu i rozwoju.

Dzięki odświeżonej identyfikacji wizualnej oraz nowej stronie internetowej, marka Kreston Global stała się jeszcze bardziej atrakcyjna dla firm członkowskich, które muszą obecnie działać w prawdziwie cyfrowym środowisku.

Nowa marka oferuje również bardziej elastyczny system włączania lokalnych nazw i marek firm członkowskich. Zapewnia ona jednak spójność z lokalnymi uwarunkowaniami, jednocześnie cementując związek firmy ze znaczącym globalnym zasięgiem i zasobami Kreston.

Dzięki pięćdziesięcioletniemu doświadczeniu w obsłudze klientów na światowym poziomie, Kreston pozostaje najlepszym partnerem dla dynamicznie rozwijających się firm oraz osób prywatnych o międzynarodowych ambicjach.

„Ponieważ Kreston świętuje 50-lecie istnienia, nadszedł właściwy czas na ewolucję naszej nazwy i marki, aby zapewnić, że naprawdę reprezentuje ona barwną, dostępną i głęboko powiązaną sieć, jaką jest Kreston Global. Świat wychodzi z pandemii i staje się bardziej cyfrowy niż kiedykolwiek wcześniej, co stawia wyjątkowe wyzwania przed organizacjami, które chcą się wyróżnić i skutecznie komunikować się z klientami i innymi interesariuszami. Z nowo odświeżoną marką, jesteśmy teraz w stanie wspierać i wzmacniać nasze firmy członkowskie na całym świecie bardziej skutecznie niż kiedykolwiek wcześniej, a także przenieść nasz globalny profil marki na wyższy poziom.”

Liza Robbins, Dyrektor Generalny Kreston Global

Nowa tożsamość i logo Kreston Global zostały opracowane przez Akiko Design. Jest to brytyjska agencja zajmująca się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych.

Kreston Global jest jedną z największych na świecie sieci księgowych, reprezentującą ponad 170 niezależnych firm w ponad 120 krajach na całym świecie. Obecnie Kreston jest 13-tą największą globalną siecią księgową. Doradza ona zarówno firmom, jak i osobom prywatnym w zakresie pełnego spektrum potrzeb księgowych i doradczych, niezależnie od miejsca prowadzenia działalności.