Biuro rachunkowe i księgowe w Poznaniu

Świadczymy usługi w zakresie księgowości i rachunkowości także w Poznaniu. Naszą ofertę kierujemy zarówno do małych przedsiębiorstw, jak i dużych firm, działających w różnorodnych branżach. Wieloletnia współpraca z Klientami z rozmaitych sektorów umożliwiła nam zdobycie dużego doświadczenia. Nasi pracownicy to eksperci z różnych dziedzin, związanych z rachunkowością. Cechuje ich profesjonalizm i chęć ciągłego rozwoju.


Zależy nam na tym, by usługi, które świadczymy, charakteryzowała najwyższa jakość i kompetencja. Istotna jest dla nas sumienność i rzetelność, jednak największym priorytetem jest zadowolenie Klienta. Działamy w 140 biurach w 18 krajach i od lat pomagamy małym i dużym przedsiębiorstwom w usprawnieniu funkcjonowania ich firm.

Biuro rachunkowe i księgowe Poznań

Nasza oferta – biuro księgowe Poznań

Nasze biuro rachunkowe w Poznaniu jest jednym z wielu w całej Polsce. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych specjalistów, by móc zagwarantować najwyższą jakość usług. Nasi pracownicy to eksperci z różnorodnych sektorów, których współpraca umożliwia uzyskanie kompleksowych i profesjonalnych świadczeń.

Biuro księgowe w Poznaniu oferuje szeroki zakres usług, w których skład wchodzą między innymi:

Nasze usługi w biurze rachunkowymPoznaniu dopasowujemy do indywidualnych wymagań Klienta, tak by współpraca była możliwie najkorzystniejsza dla przedsiębiorstwa. Przejmujemy wszelkie obowiązki, związane z księgowością.

Kompleksowe usługi, oferowane przez naszą firmę, pozwalają na odciążenie Klienta i umożliwiają mu skupienie się na postępach firmy. Jest to rozwiązanie, które pozwoli przedsiębiorstwu na szybszy rozwój, bez konieczności zatrudniania księgowości wewnętrznej.

Dodatkowe usługi

Zależy nam na tym, by świadczone przez nas usługi były w stanie zapewnić Klientowi jak największy komfort. Właśnie dlatego oferujemy rozwiązania, które dodatkowo umożliwią usprawnienie procesu prowadzenia spraw księgowych.

  1. Wystawianie faktur sprzedaży — wystawiamy je na życzenie Klienta, na podstawie otrzymanych danych.
  2. Wprowadzanie płatności do systemów bankowych — wprowadzamy zaliczki, wynagrodzenia, podatki oraz faktury, pozostawiając autoryzację Klientowi.
  3. Prowadzenie księgowości w siedzibie Klienta (lub w ich programie) — jest to rozwiązanie, które wprowadziliśmy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta. Usługi świadczone w siedzibie firmy Klienta umożliwiają stałą kontrolę nad procesami księgowymi i natychmiastową reakcję na bieżące problemy. Dzięki możliwości stałego dostępu do dokumentów firmowych, problemy rozwiązujemy jeszcze szybciej.
  4. Przejęcie obowiązków głównego księgowego — prowadzenie nadzoru nad personelem księgowym pozwala na zminimalizowanie ryzyka wystąpienia błędów lub uchybień.
  5. Pogotowie księgowe — przejmujemy obowiązki personelu księgowego do czasu jego powrotu, gdy z powodów losowych nie jest w stanie wykonywać swojej pracy.