Oferujemy tłumaczenia pisemne, zwykłe oraz poświadczone, wszelkiego rodzaju tekstów i dokumentów w zależności od Państwa indywidualnych potrzeb. Świadczymy m.in. następujące usługi:

 • Szacunkowa wycena tłumaczenia zwykłego lub poświadczonego. Jedna strona tłumaczenia zwykłego liczy 1600 znaków klawiaturowych, a jedna strona tłumaczenia poświadczonego – 1125 znaków klawiaturowych;
 • Tłumaczenie zwykłe lub poświadczone
 • Wykonywanie korekt redakcyjnych;
 • Kontrola jakości;

Nasze tłumaczenia są wykonywane i sprawdzane przez dyplomowanych tłumaczy specjalizujących się w różnych dziedzinach (prawo, finanse, administracja, rachunkowość, marketing, itd.), co zapewnia najwyższą jakość świadczonej usług.

Ponadto zapewniamy:

 • Bezpieczeństwo informacji
  Wszelkie informacje przedłożone do tłumaczenia w ramach usług świadczonych przez Exco są objęte procedurami zachowania poufności i bezpieczeństwa danych. Gwarantujemy bezpieczne przesyłanie, dostarczanie i przechowywanie tłumaczonych dokumentów i korespondencji, w tym mądre zarządzanie plikami.
 • Zarządzanie zasobami
  Tłumacze Exco korzystają z programów CAT [computer-assisted translation (tłumaczenie wspomagane komputerowo)] wspomagających tłumaczenie oraz programów zarządzających terminologią, co pozytywnie wpływa na szybkość wykonania usługi, jak również na jednolitość i spójność terminologiczną. Pozwala to zaoszczędzić czas przy realizacji dużych i długoterminowych projektów. Posiadamy również listę stałych podwykonawców – tłumaczy, którzy są właściwie wykształceni i dysponują odpowiednim doświadczeniem oraz pomyślnie przeszli proces rekrutacji w postaci referencji, portfolio i wykonanych tłumaczeń próbnych. Dodatkowo systematycznie gromadzimy dane, uzupełniamy i aktualizujemy terminologię i tworzymy glosariusze w oparciu o nowo powstałe ustawy, rozporządzenia, dyrektywy i umowy międzynarodowe.
 • Lokalizację językową
  Dział tłumaczeń charakteryzuje się dynamiką i zainteresowaniem nowymi kanałami komunikacyjnymi służącymi wymianie informacji branżowych. Skupiamy się nie tylko na rzetelności, staranności i dokładności wykonywanych tłumaczeń i profesjonalizmie podwykonawców, lecz także na dostosowaniu świadczonych usług do indywidualnych potrzeb klienta, specyfiki jego sektora działalności, obszaru geograficznego i kulturowego, w którym funkcjonuje. Tym samym jesteśmy w stanie przystosować treść i jakość produktu do potrzeb konkretnego rynku. Uczymy, informujemy i szukamy nowych rozwiązań, w tym w oparciu o nowe technologie – oprogramowania i bazy danych. Nowoczesne podejście, dyspozycyjność i efektywność zespołu są gwarantem sukcesu i powodem, dla którego tak wielu klientów nam zaufało.


Wyceń tłumaczenie

Izabela Cedro
Kierownik Działu Tłumaczeń

Audyt

Poprzez usługę audytu pomagamy naszym klientom w procesach zarządzania i przyczyniamy się do ich doskonalenia.

Zobacz

Outsourcing Księgowości

W naszej pracy stosujemy nowoczesne procesy i korzystamy z rozwiązań technologicznych na najwyższy poziomie.

Zobacz

Kadry i Płace

Przygotowujemy niezbędną dokumentację pracowniczą, sporządzamy zestawy dokumentów do ZUS, naliczamy wynagrodzenia.

Zobacz

Konsulting

Określamy obszary, w których zastosowanie najlepszych praktyk przyniesie największe zyski, a następnie opracowujemy ich wdrożenia

Zobacz