Targi Pracy i Przedsiębiorczości odbyły się 5 października 2016 w salach wystawowych Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Ideą przewodnią Targów była promocja najbardziej przedsiębiorczych firm tworzących miejsca pracy, a także udzielenie im kompleksowego wsparcia w rekrutacji pracowników.

W tegorocznej edycji “Strefy Pracodawców Francuskich” wzięło udział ponad 100 wystawców, a około 3 500 osób odwiedzających Targi miało okazję zobaczyć jak aktywne w kwestii rekrutacji są francuskie firmy działające w Polsce (zrzeszone we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej). Targi Pracy i Przedsiębiorczości są jednym z największych tego typu wydarzeń na Mazowszu. To niepowtarzalna okazja na spotkanie się osób poszukujących pracy z potencjalnymi pracodawcami.

Dla EXCO A2A Polska udział w targach to dobra okazja dla zaprezentowania firmy, jej specyfiki i działalności, a jednocześnie zaprezentowania aktualnych ofert pracy. W tym dniu wiele osób bezpośrednio składało swoje CV, aplikując na wolne stanowiska pracy.