Usługi księgowe
w Krakowie

 

Oferujemy przejęcie odpowiedzialności za wszelkie działania dotyczące rachunkowości. Takie rozwiązanie zmniejszy ilość obowiązków, spoczywających na przedsiębiorstwie, co w efekcie usprawni jego działanie i pozwoli na skupienie się na kluczowych dla rozwoju firmy kwestiach.

Świadczymy kompleksowe usługi związane z księgowością, kładąc nacisk na sumienność i rzetelność. Nasi pracownicy to eksperci, posiadający wiele lat doświadczenia i najlepsze kwalifikacje. Ich kompetencje gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług.

Usługi księgowe w Krakowie | Biuro rachunkowe i księgowe w Krakowie

Nasza działalność

Biuro rachunkowe w Krakowie jest jednym z wielu naszych biur w Polsce. Jesteśmy zlokalizowani również w Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie i Radomiu. Usługi księgowe świadczone są na najwyższym poziomie. Jest to efekt wieloletniego doświadczenia na rynku oraz kompetentnej kadry pracowniczej.

Możemy poszczycić się owocną i długotrwałą współpracą z wieloma przedsiębiorstwami w całej Polsce, którym umożliwiliśmy dalszy rozwój. Oferujemy kompleksowe usługi związane z księgowością, świadczone z dbałością i profesjonalizmem.

Nasza oferta – biuro księgowe Kraków

Biuro księgowe w Krakowie może pochwalić się rozbudowaną ofertą, która umożliwia przejęcie przez naszą firmę odpowiedzialności za całość spraw, związanych z rachunkowością. W Krakowie biuro rachunkowe oferuje między innymi:

Dodatkowe usługi

Oprócz wyżej wymienionych obowiązków nasza firma oferuje również inne korzystne rozwiązania związane z rachunkowością w Krakowie.

  1. Pogotowie księgowe — zastępstwo personelu księgowego. W wypadku, gdy z jakiegoś powodu osoby do tej pory świadczące usługi księgowe w danej firmie, nie mogą wywiązać się ze swoich obowiązków, nasza firma oferuje pogotowie księgowe. Nasi specjaliści w sytuacjach awaryjnych podejmują się obowiązków do tej pory wykonywanych przez inną osobę. Takie usługi obejmują między innymi analizę ksiąg rachunkowych oraz ewidencji podatkowych, a także korektę ewentualnych uchybień.
  2. Nadzór księgowy — weryfikujemy poprawność zaksięgowanych już dokumentów, zajmujemy się przeglądem ksiąg rachunkowych i innych danych finansowych, analizujemy deklaracje podatkowe. Jest to wsparcie dla firmy, opierające się na przejęciu obowiązków głównego księgowego.
  3. Świadczenie usług w siedzibie Klienta (lub w ich programie) — pozwala na bieżącą obserwację sytuacji finansowej przedsiębiorstwa i natychmiastową reakcję na aktualne problemy.
  4. Wprowadzanie płatności do systemów bankowych — na przykład podatków, faktur, zaliczek lub wynagrodzeń.
  5. Wystawianie faktur sprzedaży — na podstawie otrzymanych danych.