International support

spotkanie
kreston global

Kreston Global to sieć 22.000 specjalistów pracujących w 170 niezależnych biurach rachunkowych w ponad 120 krajach. Założona została 50 lat temu, aby pomagać firmom w osiąganiu sukcesów na arenie międzynarodowej.

Kiedy potrzebujesz profesjonalnego wsparcia, potrzebujesz proaktywnego doradcy biznesowego, który nie tylko wie jak poruszać się w przepisach, systemach podatkowych, raportowaniu i wymogach przestrzegania prawa, ale także daje cenne wskazówki, jak ulepszyć Twój biznes.

Wraz z rozwojem nowych rynków i technologii, przedsiębiorstwa mają możliwość działania na coraz bardziej globalną skalę. Kiedy rozpoczynasz działalność w nieznanym miejscu, lokalna wiedza może dać Ci sporą przewagę nad konkurencją. Wszyscy członkowie Kreston Global znają lokalne przepisy i praktyki biznesowe jak własną kieszeń. W połączeniu z solidną reputacją i godną pozazdroszczenia bazą kontaktów, nie ma wątpliwości, że daje to Twojej firmie przewagę nad konkurencją.

Jak działa Kreston?

Każdy członek Kreston Global jest niezależną firmą, która ponosi wyłączną odpowiedzialność za swoją pracę, pracowników i klientów. Wszyscy wyznają te same wartości, dlatego nasi klienci wiedzą, że bez względu na to, gdzie nas znajdą, otrzymają ten sam wyjątkowy poziom usług.

Niezależnie od tego, z jakim wyzwaniem przyjdzie Ci się zmierzyć, przedstawiciel Kreston Global będzie pod ręką, aby zapewnić Ci fachowe wsparcie.

Kreston Global ceni sobie relacje, jakie udało się nawiązać w ramach ich sieci. Nowoczesna księgowość oznacza, że potrzebujesz 24-godzinnej globalnej obsługi – możemy odciążyć Cię w negocjacjach z przedstawicielami różnych kultur, systemów regulacyjnych i różnych środowisk biznesowych.

Kreston Global jest członkiem Forum of Firms. Forum jest stowarzyszeniem międzynarodowych sieci firm księgowych. Jego celem jest promowanie spójnych i wysokiej jakości standardów sprawozdawczości finansowej i praktyk audytorskich na całym świecie.

Historia Kreston

Kreston International został założony w 1971 roku przez dwóch przedsiębiorców, dr Gabriela Brotzla z niemieckiej firmy księgowej Bansbach oraz Michaela Rossa, który był wówczas partnerem w brytyjskiej firmie księgowej Finnie & Co. Założyli oni Kreston, aby umożliwić niezależnym, bardziej przedsiębiorczym firmom dostęp do globalnej sieci i konkurować z większymi firmami, które zaczynały się integrować. Dwaj założyciele chcieli zaoferować alternatywę dla rosnącej dominacji tych większych graczy, a także naturalne rozwiązanie dla średnich firm stawiających pierwsze kroki na arenie międzynarodowej.

W tym roku, 2021, obchodzimy 50-lecie istnienia firmy Kreston i obecnie funkcjonuje ona pod nazwą Kreston Global, co jest wyrazem uznania dla ekspansji tej sieci. Sieć jest ciągle wierna wartościom wyznawanym przez ich założycieli, polegającym na zapewnieniu elastycznego, empatycznego i osobistego wsparcia dla średniej wielkości przedsiębiorczych firm i osób prywatnych w ekspansji zagranicznej.

Nasze wpisy o Kreston Global

Rozpoczynamy Kreston Week!

W roku, w którym sieć Kreston Global obchodzi swoje 50-lecie, rozpoczynamy Kreston Week – coroczne wydarzenie, podczas którego świętujemy nasze firmy członkowskie i ich głębokie …

Rebranding Kreston International w Kreston Global

12 lipca tego roku firma Kreston International ogłosiła, że zmienia nazwę na Kreston Global. Pozycjonuje tym samym swoją sieć na kolejnym etapie wzrostu i rozwoju. …

Kreston – pomoc firmom w rozwoju zagranicznym

Kreston Global – przeczytaj o międzynarodowych usługach Kreston Global dla Twojej branży. Kreston składa się z ponad 170 firm księgowych w ponad 110 krajach na całym świecie.

Kreston – Jak to się wszystko zaczęło

W Kreston, wiele z naszych dużych i małych decyzji podejmowanych jest pod wpływem naszych klientów i ich potrzeb. Nie dziwi więc fakt, że początki naszej …

Kreston – kilka historii sukcesów naszych klientów

Chcemy wam przekazać kilka historii o tym, jak członkowie Kreston Global pomogli swoim klientom osiągać ich cele biznesowe. Dzisiaj przyjrzymy się takim firmom jak TP-Link …