Administracja / wynajem biura

Wynajem powierzchni biurowej / Wirtualne biuro

Usługa ta polega na wynajmie przestrzeni biurowej w celu rejestracji siedziby spółki przez sąd oraz administrację publiczną, zarządzaniu korespondencją Klienta zgodnie z jego wytycznymi i pełnym outsourcingu obsługi biurowej.

Coworking/ Wynajęcie miejsca pracy we wspólnej przestrzeni biurowej

Usługa ta daje Państwu możliwość skorzystania z przestrzeni biurowej, wliczając w to: biurka, urządzenia biurowe, dostęp do Internetu, dostęp do aneksu kuchennego oraz sal konferencyjnych. Wszystko odbywa się dokładnie w takim czasie, jakiego Państwo potrzebują, bez konieczności ponoszenia stałych miesięcznych kosztów związanych z wynajmem biura.

Modern open space office interior with green plants and big windows, panorama

Wirtualny sekretariat

Usługa wirtualnego sekretariatu pozwoli Państwu przede wszystkim skupić się na głównym przedmiocie Państwa działalności, bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z prowadzeniem biura na właściwym poziomie oraz zatrudnianiem pracowników do tego zadania. W ramach tej usługi proponujemy  m.in. takie czynności jak:

Sale Konferencyjne / Sale spotkań

Korzystając z naszych sal konferencyjnych mają Państwo zapewnioną nie tylko obsługę spotkania przez dedykowanego pracownika recepcji, ale również korzystają Państwo z takich udogodnień jak bezprzewodowy Internet, projektor i ekran (na zapytanie), tablice flipchart, serwis kawowy i woda mineralna. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

Usługi asystenckie obejmują: