Administracja / wynajem biura

Wynajem powierzchni biurowej / Wirtualne biuro

Usługa ta polega na wynajmie przestrzeni biurowej w celu rejestracji siedziby spółki przez sąd oraz administrację publiczną, zarządzaniu korespondencją Klienta zgodnie z jego wytycznymi i pełnym outsourcingu obsługi biurowej.

Coworking/ Wynajęcie miejsca pracy we wspólnej przestrzeni biurowej

Usługa ta daje Państwu możliwość skorzystania z przestrzeni biurowej, wliczając w to: biurka, urządzenia biurowe, dostęp do Internetu, dostęp do aneksu kuchennego oraz sal konferencyjnych. Wszystko odbywa się dokładnie w takim czasie, jakiego Państwo potrzebują, bez konieczności ponoszenia stałych miesięcznych kosztów związanych z wynajmem biura.

nowoczesne biuro

Wirtualny sekretariat

Usługa wirtualnego sekretariatu pozwoli Państwu przede wszystkim skupić się na głównym przedmiocie Państwa działalności, bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z prowadzeniem biura na właściwym poziomie oraz zatrudnianiem pracowników do tego zadania. W ramach tej usługi proponujemy  m.in. takie czynności jak:

Sale Konferencyjne / Sale spotkań

Korzystając z naszych sal konferencyjnych mają Państwo zapewnioną nie tylko obsługę spotkania przez dedykowanego pracownika recepcji, ale również korzystają Państwo z takich udogodnień jak bezprzewodowy Internet, projektor i ekran (na zapytanie), tablice flipchart, serwis kawowy i woda mineralna. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

Usługi asystenckie obejmują: